Nie ma przypadków, są tylko znaki.
Zakładki:
Moja książka, bo sam ją napisałem.

Jak zostac milionerem w 24 godziny
Zaglądam
Locations of visitors to this page Pagerank dla www.lonegunman.blox.pl
Web Pages referring to this page
Link to this page and get a link back!
View blog authority
visited 28 states (12.4%)
Create your own visited map of The World or website vertaling duits?
wtorek, 28 września 2010
Wobbling

W celu uniknięcia zbędnych rozczarowań, wyjaśniam na początek, że wobbling (znany też jako wiggling) nie jest nową rozrywką seksualną, dekadenckiego i zarażonego moralną pleśnią Zachodu.

Zauważyłem, że moje wpisy o 3D cieszą się negatywnym zainteresowaniem. To znaczy powodują spadek czytelnictwa. Nie może to być wynikiem małej atrakcyjności tematu, ani tym bardziej jego słabej prezentacji przez autora. Dedukuję zatem, że albo macie ograniczone postrzeganie głębi albo nie zakupiliście tekturowych okularków za dwa pięćdziesiąt do podziwiania świata w trzecim wymiarze. W tym momencie przychodzi nam z jednak pomocą wobbling, czyli dwa obrazki połaczone w jeden, migający.

Dzięki wobblingowi nawet jednooki zobaczy głębię obrazu.

Podejrzewam, że dłuższe wpatrywanie się w te obrazki prowadzi do naruszenia połączeń synaptycznych, więc prawdopodobnie skończycie jak prezes Kaczyński na środkach uspokajających, ale to ryzyko, które gotowy jestem ponieść.  

 

16:47, lonegunman
Link Komentarze (5) »
wtorek, 21 września 2010
Sushi 3D

No, Avatar to jeszcze może nie jest, ale Cameron też nie zaczynał od Titanica, tylko od filmu Pirania II, więc tak jakby troche poniekąd idę w jego ślady.

Youtube postanowiło załapać się na pociąg pod nazwą 3D i wprowadziło odpowiednia usługę, która jednakowoż wymaga kolorowych okularków, w które powinniście się czym prędzej zaopatrzeć, bo inaczej wyginiecie jak dinozaury.

UPDATE: Dopiero teraz zauważyłem, ze film jest trójwymiarowy, tylko, jak sie go ogląda na youtube, a nie jako embeded - czyli na blogu. Ciekawe, że nikt inny nie zwrócił na to uwagi...

ps. Podkład dzwiekowy zapewnił Junior. Miejsce: Oceanarium w Stralsundzie (po niemiecku, w typowo germańsko-pretensjonalnej formie: Ozeaneum).

15:10, lonegunman
Link Komentarze (3) »
czwartek, 09 września 2010
Komunikat prasowy
Chciałem dociągnąć bloga do końca świata, żeby przynajmniej mieć satysfakcję powiedzenia: "A nie mowiłem?", kiedy wszystko pogrąży się w ogniu piekielnym, bo przecież duch jeszcze żwawy i chętny, ale ciało już mdłe, więc pożegnam się z próżnym i bezproduktywnym pragnieniem wejścia do pierwszej 500-setki blogów bloxa i wpisy będę zamieszczał sporadycznie i tylko w chwilach przypływu weny, co oznacza, że raczej rzadko.     
11:19, lonegunman
Link Komentarze (11) »