Nie ma przypadków, są tylko znaki.
Zakładki:
Moja książka, bo sam ją napisałem.

Jak zostac milionerem w 24 godziny
Zaglądam
Locations of visitors to this page Pagerank dla www.lonegunman.blox.pl
Web Pages referring to this page
Link to this page and get a link back!
View blog authority
visited 28 states (12.4%)
Create your own visited map of The World or website vertaling duits?
wtorek, 29 sierpnia 2006
Imperium wcale nie upadło
Przeczytałem w weekendowym "Dzienniku" Mazurka lub Zalewskiego piszącego o tym, że były poseł AWS, niejaki Kolasiński, siedzi w polskim więzieniu od 5 lat bez wyroku. Jezusmariapanienkoprzenajswietsza. Któregoś dnia mogą przyjść także po mnie. Po trzech latach nawet rodzina o mnie zapomni, po 4 będe miał na plecach wydziarganą petitem całą "Wojnę i Pokój", po 6 będę będę przekonany, że 14 git-ludzi z mojej 3-osobowej celi, to inteligentni, uczuciowi chłopcy, którzy mieli trudne dzieciństwo. To zresztą może być prawdą, bo pewnie też będą siedzieli bez wyroków. Po 15 latach pod kluczem, sędzia stwierdzi, że muchy już tak obsrały moje akta, że nie jest w stanie wydać wyroku, a zreszta nawet gdybym kogoś zabił i zjadł popijając chianti, to swoje odsiedziałem. Dostanę 100 zł odszkodowania i wrócę do świata, w którym Lepper będzie generalissimusem, a ludzie bez płata czołowego genetycznie przekształconego w telefon komórkowy będą mogli co najwyżej zajmować się obgryzaniem paznokci u nóg tym zmodyfikowanym. Kolasiński pewnie jest winny (i niezbyt bystry, złapali go na Słowacji, jak sie ukrywał w przebraniu zakonnicy), ale trzymanie kogoś 5 lat bez wyroku w kraju w środku Europy, kraju który pokonał Krzyżaków i wydał Adama Małysza jest po prostu niedopuszczalne. Chyba, że tak jak  Dick podejrzewał, że Imperium Rzymskie nie upadło, tylko zeszło do podziemi, tak my przyjmiemy, że Układ Warszawski nigdy nie przestał istnieć, nie weszliśmy z podniesionym czołem do Europy i nie walczymy ramię w ramię z bratnimi armiami wypełniając misje NATO i ONZ, tylko naszprycowani środkami halucynnogennymi pielimy ziemniaki w jakimś łagrokołchozie za Uralem.                
08:59, lonegunman
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 28 sierpnia 2006
Inwazja śmierci z Plutona

Decyzja o wykreśleniu Plutona z katalogu planet spotkała się z bardzo ostrą reakcją władz tego ciała niebieskiego. "Nigdy nie zgodzimy sie, aby określać Pluton mianem planety karłowatej. Sami jesteście karłowaci" - oświadczył plutoński minister spraw pozaplanetarnych (na zdjęciu). Eksperci Rand Corporation uważają, iż grozi nam wybuch konfliktu zbrojnego pomiędzy Ziemią a Plutonem. Lider ekstremistów plutońskich już zapowiedział: "Spuścimy na was koty. Setki kotów."
(inspiracja: Pstrąg Psiakrew)

15:06, lonegunman
Link Komentarze (10) »
sobota, 26 sierpnia 2006
Kto naprawde rządzi Polską

Najbardziej diaboliczny plan w historii ludzkości, prawdziwi władcy starożytnego Egiptu powracają!

Walka o władze nad duszami rozpoczęta. Czy cywilizacja europejska stoi w obliczu największego zagrożenia od czasu powstania RWPG? Czy Hubert H., tajemniczy nieznajomy z Dworca Centralnego jest ostatnim władcą Agharty zdolnym przywrócić pokój?

"Kot Jarosława" - szukaj w  księgarniach. Zaufanych. One patrzą.

We shall rule again!

08:57, lonegunman
Link Komentarze (6) »
piątek, 25 sierpnia 2006
Córeczka tatusia
12:37, lonegunman
Link Komentarze (3) »
Krótki kurs politologii - odcinek dla świnek

Konserwatysta

Neokonserwatysta

09:14, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 sierpnia 2006
Ideał Miss
Ideał mężczyzny wg Miss Polonia - wersja poprawiona:  "uczciwy i mądry jak bracia Kaczyńscy, charyzmatyczny jak Marcinkiewicz, sprawiedliwy jak Ziobro, odważny jak Wasserman, nieugięty jak Dorn, bezkompromisowy jak Wildstein, opiekuńczy jak Religa, ale za to lufę musi mieć jak Rudy".
08:09, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 sierpnia 2006
Seks, przemoc, sensacja

Dowiedziałem się ostatnio dwóch ciekawych rzeczy i tymi informacjami chciałbym sie podzielic z Wami, moi drodzy, nieliczni czytelnicy. Otóż nowotwory powstrzymują swoją własną proliferację (ha! pomimo 7 krzyżyka na karku, nadal potrafie zapamietać długie słowa), czyli powstawanie przerzutów. Dopóki  w organizmie znajduje się rak macierzysty (albo ojcowski jak kto woli), przez długi czas nie dochodzi do powstawania nowych ognisk choroby. Przerzuty pojawiają się dopiero po jego wycięciu. Absolutnie fascynujące. Nowotwór przedłuża życie gospodarza, chroni sie przed wycięciem, jednym słowem ma strategię. Gdyby chodziło o organizm, który sie rozmnaża, sprawa byłaby stosunkowo prosta, ale jak i po co powstała taka ewolucyjna zdolność u zbuntowanych komórek, który umierają wraz z nosicielem? Chyba, żeby nie....

Poza tym czytam komentarze na temat blogu byłego premiera (blog nowego premiera na temat kotów byłby fascynujący). Jakiś spec od PR politycznego pisze, iż z badań fokusowych jasno wynika, że Polacy są kretynami i żeby zdobyć ich zaufanie również trzeba udawać kretyna (tak, jak robi to pełniący funkcję prezydenta Warszawy były premier na swoim blogu). Najlepszą strategią jest udawanie nawet głupszego od nich. Polacy zagłosują tylko na polityka, co do którego mają pewność, że sami lepiej sprawdziliby się na jego  posadzie. B. premier pisze zatem swój sentymentalno-infantylny blog, mocując się z wewnętrzną potrzebą  umieszczenia na nim jednej sensownej myśli, a doradcy mówia mu: Kaziu, nie kombinuj, pisz z serca, a w zdaniu "kocham wszystkich" wstaw samo "h" (podobno błędy ortograficzne też są wkalkulowane w strategię PR).

I to by było na tyle.

 

09:04, lonegunman
Link Komentarze (11) »
wtorek, 08 sierpnia 2006
Obywatele 666 Rzeczpospolitej
12:18, lonegunman
Link Komentarze (6) »
Nieobywatel Rzeczpospolitej
09:59, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
Obywatel XXV Rzeczpospolitej
08:41, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 07 sierpnia 2006
Obywatel IV Rzeczpospolitej
11:24, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 03 sierpnia 2006
Criss o poranku

Czasami przeglądam inne blogi, ale tak szczerze - poza moim i Kazia Marcinkiewicza to generalnie słabizna.

Poza tym Mel Gibson się upił i wsiadł do samochodu. Po zatrzymaniu przez drogówkę zasugerował, że policjanci są zapewne Żydami. W Stanach podobne sugestie traktowane sa jako nawoływanie do nienawiści rasowej, a jak wiadomo Gibson i tak już miał etykietę rasisty, bo "w Pasji Żydzi byli brzydcy" (cytat z serwisu Onetu). Najbrzydszym Żydem w "Pasji" była Maria Magdalena, czyli Monica Bellucci. W każdym razie Gibson jest skończony. Od trzech dni tarza się w popiele, a jego rzecznik płaczliwym głosem przekonuje, że Gibson cierpi. Cierpi bo pije, a jak pije to cierpi, a w ogóle to chciał popełnić samobójstwo. Pół Ameryki szlocha, drugie pół szykuje dla niego stos. W każdym razie może jeszcze liczyć na wiernych fanów w Libanie i Palestynie.

08:47, lonegunman
Link Komentarze (1) »