Nie ma przypadków, są tylko znaki.
Zakładki:
Moja książka, bo sam ją napisałem.

Jak zostac milionerem w 24 godziny
Zaglądam
Locations of visitors to this page Pagerank dla www.lonegunman.blox.pl
Web Pages referring to this page
Link to this page and get a link back!
View blog authority
visited 28 states (12.4%)
Create your own visited map of The World or website vertaling duits?
piątek, 28 kwietnia 2006
Skończmy z nietolerancją!
Przeciwko piątkowej Pasji w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprotestował również Krajowy Związek Satanistów i Czcicieli Baala oraz Polskie Stowarzyszenie Hodowców Rogacizny.
13:38, lonegunman
Link Komentarze (2) »
Nasilają się protesty Wikingów

Centrum im. Haralda Sinozębego w liście skierowanym do ministra spraw zagranicznych Polski Stefana Mellera zaprotestowało w środę przeciwko "antywikingowskiemu wydźwiękowi" Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek w Kalwarii Zebrzydowskiej - podała AFP.

13:33, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 kwietnia 2006
Prawdziwa przyczyna katastrofy w Czernobylu

Braki sprzętowe w upadajacym imperium doprowadziły do powstawania tzw. samizdatów - komputerów tworzonych z beczek po odpadach radioaktywnych. Zainstalowana na jednym z nich piracka wersja Windowsa 3.1 odmówiła współpracy, stając sie bezpośrednio przyczyna przegrzania reaktora. Na zdjęciu powyżej pieczołowicie odtworzony model "samizadata"  na podstawie opisu sporządzonego przez pracowników elektrowni.

15:59, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 kwietnia 2006
Przemiany Boba Marleya

 Bob Marley (w środku) przed wizytą Haile Selassie na Jamajce.

                                                        Bob Marley po wizycie    

15:01, lonegunman
Link Komentarze (2) »
piątek, 21 kwietnia 2006
Haile Selassie- King of the kings

Świętujemy dzisiaj 40-rocznicę wizyty Lwa Judy, cesarza Haile Selassie na Jamajce. Tego samego dnia Rita Marley (żona niejakiego Boba), po spojrzeniu w twarz boga, przeszla na rastafarianizm.

(dziękujemy za przypomnienie o tym ważnym święcie - Andrew Jah Rulez)

13:50, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 kwietnia 2006
South Park vs scjentolodzy
Wyjaśniło się tajemnicze przejście Chefa na ciemna strone mocy na początku 10 serii! Po odcinku scjentologicznym (Cruise ukrywajacy sie w szafie, Stan- reinkarnacją Hubbarda), z South Park odszedl Isaac Hayes (czyli głos Chefa), zarzucajac Stone'owi i Parkerowi "nietolerancje i bigoterie w stosunku do wierzeń religijnych". Co niespodziewane, Hayes sam jest członkiem kościoła scjentologicznego. Stone i Parker wybrnęli z sytuacji w trudnym do podrobienia stylu (chociaz po 3 serii byłem przekonany, że się skończyli). W "Return of Chef" - Chef, po praniu mózgu, zostaje pedofilem, a na koniec także reinkarnacją Lorda Vadera.  A przy okazji SP ma już 10 lat,a walke Jezusa ze Św. Mikołajem pamiętam jakby to było wczoraj. Zresztą niewiele więcej pamiętam z tych 10 lat.
12:50, lonegunman
Link Komentarze (1) »
wtorek, 18 kwietnia 2006
Rozważania orgazmiczne
W Newsweek'u poza tradycyjnym glebieniem PiSoBrony, ciekawe rozważania nad sensem kobiecego orgazmu. Oprócz wstrząsających informacji o tym, że 32 % kobiet nie przeżywa orgazmu wcale lub sporadycznie, a reszta potrzebuje na jego osiągnięcie aż 12 minut (przy 30 sekundach dla samca), NW przedstawia clash dwóch teorii - jednej mówiacej o tym, że kobiecy orgazm nie ma sensu (przynajmniej ewolucyjnego), drugiej, że ma, chociaż nie do końca wiadomo jaki. Gdyby nie miał, to byłby to zupełnie unikalny prezent ewolucji dla kobiet (taki, jak np. wyrostek robaczkowy, tylko przyjemniejszy). Mogłoby to także dowodzić wysoce rozwiniętego poczucia humoru Boga. Interesująca jest także teoria, dlaczego (jeżeli kobiecy orgazm ma jednak znaczenie dla przetrwania genotypu), tak dużo kobiet go nie przeżywa. Chodzi o to, że kobiety łatwo doswiadczające orgazmu są mniej wybredne w doborze partnerów (co twierdzono już w średniowieczu). W przypadku pozostałej części populacji, partner musi wykazać znacznie wieksze zaangażowanie,a  tym samym udowodnić swoją przydatność w innych sprawach (wytrwały w łóżku=kochający ojciec=sprawny myśliwy/domator majsterkowicz).
12:38, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 kwietnia 2006
Trwają rozmowy koalicyjne

Przedstawiciele Ligi Urańskich Rodzin przybywają na rozmowy koalicyjne z PiS.

15:07, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 kwietnia 2006
The roots

Jestem haplotyp R1B. Po pobraniu śluzu z policzka i dwóch miesiącach wytężonej pracy komputerów NASA okazało się, że pochodzę od tzw. Euroazjatyckiego Adama, podobnie, jak wszyscy ludzie mieszkający poza Afryką. Ulżyło mi. Moi przodkowie wyemigrowali na Środkowy Wschód około 45 tys. lat temu, później ruszyli przez Iran (obecny Iran, wtedy jeszcze Irak) na stepy Centralnej Azji wybijając po drodze mamuty, bizony i antylopy. Około 40 tys. lat temu narodził się facet z markerem genetycznym M89, który dzięki swej łebskosci i potencjałowi lędźwi zasiedlił swoimi potomkami większą część Północnej Półkuli. Jego pra-prawnukiem był M45, który z kolei jest praszczurem większości Europejczyków i Indian (tych z Ameryki, nie z Indii), a także M173, który przybył ok. 35 tyś. lat temu do Europy i zrobił jesień średniowiecza neandertalczykom. M173 przeczekał epokę lodowcową w Hiszpanii, zrobił sie kromańczykiem i ruszył z powrotem na północ (70% mężczyzn w południowej Anglii i 90% w niektórych cześciach Hiszpanii i Irlandii jest R1b). R1b wszystkich krajów - łączcie się!

https://www3.nationalgeographic.com/genographic/

11:14, lonegunman
Link Dodaj komentarz »