Nie ma przypadków, są tylko znaki.
Zakładki:
Moja książka, bo sam ją napisałem.

Jak zostac milionerem w 24 godziny
Zaglądam
Locations of visitors to this page Pagerank dla www.lonegunman.blox.pl
Web Pages referring to this page
Link to this page and get a link back!
View blog authority
visited 28 states (12.4%)
Create your own visited map of The World or website vertaling duits?
niedziela, 28 listopada 2010
Tower of Power

Dlaczego kazałem rodzinie spędzić 5 godzin w samolocie, w którym powietrze przeszło przez system respiratorowy poprzednich czterech wycieczek? Dlaczego naraziłem syna na widok 80-letnich niemieckich emerytek paradujących topless po plaży, co może mieć dramatyczny wpływ na jego preferencje seksualne i rzucić za 20 lat w ramiona Roberta Biedronia? Dlaczego ryzykowałem rakiem skóry, zamiast grzać się bezpiecznie w łagodnych promieniach polskiego listopadowego słońca?   Dwa słowa. Tower of Power. Trzydzieści metrów spadu, prawie 40 kilometrów na godzinę. 

Jak było? Tak sobie...

21:40, lonegunman
Link Komentarze (6) »
wtorek, 23 listopada 2010
Tenerife - world center of fat people

Ktoś mógłby pomyśleć, że zamieszczam poniższy set z próżności, chcąc się pochwalić atrakcyjnym i egzotycznym (no, powiedzmy) wyjazdem w ciepłe strony, w okresie, gdy większość rodaków musi się taplać w błocie i głosować w wyborach samorządowych. Taka niesprawiedliwa ocena byłaby dla mnie naprawdę przykra. Wpis zamieszczam dla pochwalenia się nowym teleobiektywem.   

ps. i proszę - żadnych populistycznych uwag o delfinach. To są delfiny pochodzące z niewoli w 15 pokoleniu, zmanipulowane genetycznie i szczęśliwe. Wystarczy spojrzeć na uśmiech na ich pyskach.  

11:57, lonegunman
Link Komentarze (8) »
sobota, 20 listopada 2010
3d dla najuboższych

Wiem, że z tymi delfinami, to żenada, ale ze względu na konstrukcję i barwę skory bardzo łatwo się je zaznacza w photoshopie (tak naprawdę w photoshop elements) i dlatego stanowią świetny obiekt treningowy.