Nie ma przypadków, są tylko znaki.
Zakładki:
Moja książka, bo sam ją napisałem.

Jak zostac milionerem w 24 godziny
Zaglądam
Locations of visitors to this page Pagerank dla www.lonegunman.blox.pl
Web Pages referring to this page
Link to this page and get a link back!
View blog authority
visited 28 states (12.4%)
Create your own visited map of The World or website vertaling duits?
środa, 23 listopada 2005
Liczne cuda

Ze względu na bliskie zadekretowanie przez prezydenta Kaczyńskiego IV Rzeczpospolitej, w całym kraju pojawiają się liczne cudowne znaki na ziemi i na niebie.

 

15:38, lonegunman
Link Komentarze (1) »
niedziela, 20 listopada 2005
Dziwne miejsca w Warszawce
Wczoraj odwiedziłem outlet (dawniej ciuchbuda) w Piasecznie. Sama wizyta w sklepie nie byłaby warta opisu, ale outlet wykonano ze styropianu i zaprawy murarskiej na kształt Starego Miasta w Warszawie. Jest to zaprawdę dziwaczny widok, może jeszcze nie na miarę piramid egipskich w Las vegas, ale i tak jest bardzo łird. Tym bardziej, że outlet wybudowano na miejscu Rzymu (tego, który uległ spaleniu w "Quo vadis", żeby sfinansować kampanię wyborczą SLD). Jedyna zaletą mieszkania w warszawce jest własnie mozliwośc natknięcia sie na podobne czakramy kultury masowej.
11:40, lonegunman
Link Komentarze (1) »
środa, 16 listopada 2005
Niezwykłe umiejętności polskich joginów

Wino Arizona - nirwana instant

14:24, lonegunman
Link Komentarze (5) »
poniedziałek, 07 listopada 2005
Tajemniczy składnik paprykarza szczecińskiego

Niemal w centrum Szczecina, w tzw. kanale ciepłym koło szczecińskiej elektrowni "Pomorzany" złowiono dwie piranie. Każda z nich ważyła ponad kilogram. Pierwsza, złowiona przez Leonarda Pakulskiego po wyciągnięciu z wody omal nie odgryzła palca pomagającemu wyciągać ją koledze. Wędkarze zawieźli rybę do Akademii Rolniczej. O tym, że w tym kanale żyją inne drapieżne ryby m.in. amerykańskie bassy wiedzieliśmy od dawna. Nie są one jednak tak niebezpieczne jak piranie - powiedział prof. Bernard Kłyszejko, kierownik katedry fizjologii ryb. - Dostaliśmy też informację, że piranie złowiono w wodach obok Koszalina, ale nikt nie dostarczył nam złowionego okazu. Ten jest pierwszy.Pirania jest rybą stadną. Według naukowców, istnieje duże prawdopodobieństwo, że piranii w kanale jest więcej. Kanał ciepły przy elektrowni jest idealnym miejscem, gdzie piranie mogą się rozmnażać. Sprzyja im zarówno czystość jak i temperatura wody, która przez cały rok nie spada poniżej 20 st. Celsjusza.

14:39, lonegunman
Link Komentarze (3) »
Z kamerą wśród zwierząt.
22% właścicieli zwierząt w USA ogląda programy, które uznają za interesujące dla swoich pupili.
11:14, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
sobota, 05 listopada 2005
Zbyt królików
Przegladając dzisiaj statystyki trafilem na człowieka, który wszedł na ten blog wpisując w googlu hasło: zbyt królików w województwie zachodniopomorskim. Niezbadane są ścieżki kowbojów cyberprzestrzeni.
23:09, lonegunman
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 listopada 2005
Ptasia grypa dotarła do Paryża
14:59, lonegunman
Link Komentarze (1) »